RESULTATER UKE 18

RESULTATER UKE 18


07.05.22: FIM SGP2 U-21 - QR 1 

 Nr.  Navn  Land  1 2  3 4 5 TOT
12  Jan Kvech  CZE 3 0 3 3 3 12+3
13  Casper Henriksson  SWE 3 2 3 3 1 12+2
5  Jakub Miskowiak  POL 3 1 2 3 3 12+1
8  Wiktor Przyjemski  POL 2 2 3 2 3 12+0
9  Benjamin Basso  DEN 2 3 1 2 3 11
1  Tom Brennan  GBR 3 0 3 2 2 10
4  Keynan Rew  AUS 2 3 2 1 2 10
3  Phillip Helström-Bangs  SWE 0 3 2 2 2 9
15  Steven Goret  FRA 2 1 1 3 1 8
2  Marius Nielsen  DEN 1 3 0 1 2 7
16  Jordan Palin  GBR 1 1 1 1 1 5
14  Mathias Tressarieu  FRA 0 2 0 1 1 4
7  Drew Kemp  GBR 1 2 1 0 0 4
6  James Pearson  AUS d 1 2 0 0 3
10  Espen Sola  NOR 1 0 0 0 0 1
11  Timo Wachs  GER 0 0 0 0 0 0
R17  Hugo Lundahl  SWE - - - - - 0

 

03.05: U-24 liga Polen , Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 - Stal Gorzow U-24

Resultater: 

   Unia Leszno U-24             51
9  Damian Ratajczak 2 1 1* 0 2   6+1
10  Jesper Knudsen 2 3 2 0 3   10
11  Jonas Knudsen 0 3 1* 2 1*   7+2
12  Hubert Jablonski 0 2* t 1 -   3+1
13  Keynan Rew 3 3 3 3 2*   14+1
14  Antoni Mencel 3 1* 2* 2 -   8+2
15  Maksym Borowiak 2* 0 1* -     3+2
16  James Pearson - - - - -   0
   Stal Gorzow U-24             38
1  Wiktor Jasinski 3 2 3 3 0   11
2  Mateusz Bartkowiak 1* 1* 0 3 3   8+2
3  Anders Rowe 1 1 0 1* -   3+1
4  Mathias Pollestad 0 0 1 2* -   3+1
5  Timi Salonen t 2 3 2 1   8
6  Jakub Stojanowski 1 2 3 w 0   6
7  Oskar Hurysz 0 0 0 - -   0
8               0

 

08.05: 2.liga Polen , Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSZ Poznan

Resultater: 

   Rawicz             38
9  Sam Masters 3 0 2* 0 -   5+1
10  Ryan Douglas 3 1 3 1 w   8
11  Daniel Kaczmarek 0 3 0 0 -   3
12  Damian Balinski 3 0 1 2 2   8
13  Damian Drodz 0 2 0 0 -   2
14  Wiktor Przyjemski 3 2* 3 u/- -   8+1
15  Steven Goret 2* 0 1 1     4+1
16               0
   Poznan             51
1  Kacper Gomolski 1 3 0 3 3   10+1
2  Robert Chmiel 1* 1 1 - -   3+1
3  Rune Holta 2 2 1* 3 w   8+1
4  Chris Harris 1 1* 2 1 -   5+1
5  Jonas Seifert-Salk 2 3 3 2* 3   13+1
6  Francis Gusts 1 0 2* 2* 2   7+2
7  Damian Ratajczak 0 2* 3 - -   5+1
8               0

 

07.05.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

   Brovst           22
1  Tobias V. Thomsen 3 2 1 2 11
2  Tate Zischke 3 1 d 1 0 5
3  Nigel Hummel F 0 - -   0
4  Glenn Moi 2 0 1 3   6
5   - - - -   0
   Fjelsted           19
1  Rasmus M. Pedersen 1 3 0 2 0 6
2  Bastian Pedersen 2 1 1 2   6
3  Mikkel B. Olesen 1 0 d 1   2
4  Christian Jervelund 1 0 - 0   1
5  Hjalte Nygaard 1 1 1 1   4
   Esbjerg           42
1  Esben Hjerrild 2 3 2 2   9
2  Emil Breum 2 2 2 3   9
3  Andreas Kaag Jensen 3 2 0 2   7
4  Fredrik S. Pedersen 3 2 0 2   7
5  Viktor P. Larsen 3 3 3 3   12
   Outrup           37
1  Marcus Birkemose 3 3 3 1   10
2  Nicolai Heiselberg 0 3 3 1   7
3  Michael Thyme 0 1 3 2   6
4  Chris Wænnerstrøm 0 2 1 3   6
5  Flynn Nicol 2 2 2 2   8

 

Resultater fra uke 17 som manglet ved forrige oppdatering:

30.04.22,  Sverige Div 1, Omgang 1 

Resultater:

   Njudungarna             10
1  Mikael Andersson 1 FX 2 0 0   3
2  Mikael Axelsson 2 1 2 1 0   5
3  Magnus Klipper 0 1 0 1 0   2
4   - - - -     0
   Smederna             40
1  Johannes Stark 1 3 TT 3 3   10
2  Alexander Sundkvist 2 2 3 1 2   10
3  Ludvig Hamrin 3 3 2 1 2   11
4  Hampus Hamrin 1 1 1 1 3 9
   Speedway054             41
1  Jeremia Thelaus 3 3 3 1 1   11
2  Rasmus Broberg 2 2 3 3 3   13
3  Adrian Bergqvist 1 2 3 2 1   9
4  Liam O. Andersson 2 0 1 3 2   8
   Masarna/Vargarna             27
1  Oscar Holstensson 3 2 2 2 1   10
2  Aleks Lundquist 3 3 1 2 3   12
3  Eddie Bock N N R 3 2   5
4   - - - -  -   0

 

01.05.22,  Sverige Div 1, Omgang 4 

Resultater:

   Team DaLej             45
1  Alexander Woentin 3 3 2 3 3   14
2  Avon Van Dyck 2 3 3 2 2   12
3  Sammy Van Dyck 2 2 2 3 3   12
4  Tony Gudbrand R 1 2 2 2   7
   Vikingarna             32
1  Erik Persson 3 1 2 2 1   9
2  Ludvig Lindgren 3 3 3 3 2   14
3  Benny Johansson 1 1 1 3 1   7
4  Henric Fernström 1 0 0 0 1   2
   Kumla Indianerna             36
1  Jonathan Grahn 3 2 3 FX 3   11
2  Chrstoffer Selvin 2 3 3 1 1   10
3  Ludvig Selvin 1 2 FX N N   3
4  Hugo Lundahl 2 2 1 2 3 2 12
   Njudungarna             27
1  Mikael Akselsson 0 0 1 1 0   2
2  Theo Bergqvist 1 1 0 0 0   2
3  Magnus Klipper 0 0 0 1 0   1
4  Mikael Andersson F 0 1 1 0   2

 

Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.uk, rs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Jan Ueland, Elgane MK

Speedway Norge er en informasjonsportal for Norsk Speedway. 

PRESSEMELDINGER

Journalist
Paul Paulsen
Pressemeldinger sendes her.

SOSIALE MEDIER

OFFISIELL RESULTAT APP

 

 

VELG SPRÅK

 

KONTAKT OSS

ADRESSE

Stubberudvegen 16
2055 Nordkisa
Norway

ANSVARLIG FIRMA

Bauer & Bauer AS
Org. nr.: 999 515 134
bauerbauer.no

HJELP OSS Å VOKSE

Bruk av nettstedet omfattes av våre brukervilkår.