RESULTATER UKE 36 OG 37

RESULTATER UKE 36 OG 37

11.09.22: 2. liga Polen, Finale sluttspill, første match ,  SpecHouse PSZ Poznan - OK Bedmet Kolejarz Opole

Resultater: 

  Poznan     

53
9 Kevin Fajfer32*11*0

7+2
10 Rune Holta2*300-

5+1
11 Kacper Gomolski111*--

3+1
12 Emil Breum23222

11
13 Jonas Seifert-Salk1*2*022*

7+3
14 Francis Gusts33333

15
15 Damian Ratajczak2*30--

5+1
16      

0
  Opole     

37
1 Oskar Polis230233114
2 R/R-----

0
3 Adrian Cyfer00-1*-

1+1
4 Mathias Thörnblom121*2*03312+2
5 Jacob Thorsell011311
7
6 Phillip H. Bangs00---

0
7 Jakub Krawczyk1w020

3
8      

0


14.09.22: Allsvenskan Sverige, Finale 1 sluttspill,  Vargarna - Valsarna

Resultater: 

  Vargarna      39
1 Mateusz Tonder23310211
2 Patryk Rolnicki000NN-0
3 Filip Hjelmland32213011
4 Bastian Borke2*01*00-3+2
5 Daniel Henderson22R03310
6 Noel Wahlquist1*FXNN--1+1
7 Oscar Holstensson--2-1-3
  Valsarna      51
1 Viktor Palovaara33323
14
2 Jesse Mustonen11131 8
3 Antonio LindbäckR322*1*
8+2
4 Lasse Fredriksen111*1*2 6+2
5 Philliph Hellström-Bangs32331 12
6 Adrian Bergqvist01F20 3
7 ----- 0


15.09.22: Allsvenskan Sverige, Finale 2 sluttspill,  Valsarna - Vargarna 

Resultater: 

  Valsarna      57
1 Viktor Palovaara232*22
11+1
2 Jesse Mustonen1*132*3 10+2
3 Antonio Lindbäck33333
15
4 Lasse Fredriksen2*2*2*1*2* 9+5
5 Philliph Hellström-Bangs22231* 10+1
6 Adrian Bergqvist1*0001 2+1
7 ----- 0
  Vargarna      33
1 Mateusz Tonder2R311311
2 Patryk Rolnicki01331*19+1
3 Filip HjelmlandFXNNN--0
4 Bastian Borke110M204
5 Daniel Henderson32112TT9
6 Oscar HolstenssonFXNNN--0
7 ------0


* Valserna er Allsvenskan mester med 108-76 sammenlagt


16.09.22: Championship Play-off, Quarterfinal 1, Storbritannia, Edinburgh Monarchs - Redcar Bears

Resultater:

  Edinburgh      
54
1 Sam Masters3332*2*

13+2
2 Lasse Fredriksen1130-

5
3 Kye Thomson32XDR- 
5
4 Paco Castagna11*31*-

6+2
5 Josh Pickering33333

15
6 James Sarjeant2*102-

5+1
7 Jacob Hook3011-

5
  Redcar      
36
1 Aron Summers (g)031*10

5+1
2 Jason EdwardsR/RR/RR/RR/R-  0
3 Charles Wright22231 
10
4 Jordan Jenkins00021* 0
3+1
5 Lewis Kerr1*2IRRRS-
 3+1
6 Kyle Newman10RN222*38+1
7 Kasper Andersen2R221*RRS7+1


17.09.22: Championship Play-off, Quarterfinal 2, Storbritannia, Redcar Bears - Edinburgh Monarchs

Resultater:

  Redcar      
49
1 Erik Riss33131

11
2 Jason EdwardsR/RR/RR/RR/R-  0
3 Leon Flint (g)1123- 
7
4 Jordan Jenkins0301*3 

7+1
5 Charles Wright3320R
 8
6 Kyle Newman2*0R1*2*

5+3
7 Kasper Andersen32*1131 11+1
  Edinburgh      
41
1 Sam Masters23323

13
2 Lasse Fredriksen1*2*2*Fx-

5+3
3 Kye Thomson21*22- 
7+1
4 Adam Roynon (g)0201-

3
5 Josh PickeringF231*2*

8+2
6 James Sarjeant10RSN2R

1
7 Jacob Hook01300RS
4


 * Edinburgh Monarchs til finalen med 95 - 85 sammenlagt


17.09.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Brovst     30
1 Sam Jensen3332
11
2 Tobias V. Thomsen2221
7
3 Brayden McGuiness0112 4
4 Glenn Moi2222 8
5 Emil RindalNSNSNSNS 0
  Holsted     35+2
1 Marius Nielsen1231
7
2 Patrick Bæk3122 8+2
3 Nicklas AagaardR103 4
4 Thomas Kring1111 4
5 Mads Dalum3333 12
  Esbjerg     35+3
1 Jonas Jeppesen3333
12
2 Claus Vissing2333
11
3 Fredrik S. Pedersen1211 5
4 Andreas Kaag Jensen3013
7
5 ----
0
  Vojens     7
1 Jonas Knudsen2300 5
2 Mark W. Beyer0020 2
3 Emil Eis0000 0
4 ---- 0
5 ----
0


17.09.22, Danmarks Turneringen, Finale 3.divisjon 85 ccm

Resultater:

  Herning     
10
1 Imre Vigre0010101
2 Benjamin Venge1100013
3 Mikkel S. HoldgårdR121105
4 -----
0
  Outrup     
14
1 Tobias K. Andersen312d017
2 Niclas S. Andersen11011
4
3 Oskar J. Thøstesen10000 1
4 Tobias Svenningsen1010-
2
  Visssenbjerg     
37
1 Tino S. Olsen33332
14
2 Valdimar Aki Torp23022
9
3 Agnes Weis Nielsen02123
8
4 Magnus B. Sundahl12120
6
  Glumsø     
45
1 Elias Saharabek32333
14
2 Nicolai Coopersen22332
12
3 Nikolai H. Nørrestrand32232
12
4 Christoffer Lacoppidan03112
7

 Slangerup





44
1 Anton Etlar Filt33323
14
2 Olaf Migiel23323
13
3 Milan D. Buczma21233 11
4 Søren Lykke20211
6

 

17.09.22, EM-finale U19, Nagyhalasz, Ungarn

Resultater:

 Nr. Navn Land 12 345TOT
16 Jesper Knudsen DEN2333 11 
3 Mathias Pollestad NOR3232 10 
13 Casper Henriksson SWE0323 
4 Franciszek Karczewski POL233 8
14 Jakub Krawczyk POL1322 8
7 Damian Ratajczak POL0313 7
15 Norick Blodörn GER3w31 7
8 Nicolai Heiselberg DEN3112 7
10 Erik Bachhuber GER3201 6
5 Wiktor Przyjemski POL2220 6
6 William Drejer DEN1w22 5
1 Kacper Grzelak POL211w 4
11 Oscar Paluch POL21wd 3
12 Anze Grmek SLO1011 3
2 Antoni Mencel POL1101 3
9 Richard Fuzesi HUN000 0
R17 Gustav Grahn SWE--- 0


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Lasse Fredriksen, privat

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.