RESULTATER UKE 32 OG 33

RESULTATER UKE 32 OG 33

10.08.22: Allsvenskan Sverige,  Örnarna - Valsarna 

Resultater: 

  Örnarna      35
1 Matic Ivacic12322010
2 Maximilliam Belsing01*N0N01+1
3 Joel AnderssonFX3221*210+1
4 Glenn Moi10N03 4
5 Ludvig Lindgren23011310
6 Erik Persson00N0- 0
7 Alexander Sundkvist----0 0
  Valsarna      55
1 Viktor Palovaara31*333
13+1
2 Jesse Mustonen2*2131* 9+2
3 Philliph Hellström-Bangs2*2212
9+1
4 Lasse Fredriksen31*001* 5+2
5 Antonio Lindbäck33331
13
6 Rasmus Broberg1012*2 6+1
7 ----- 0


13.08.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Vojens     17
1 Jesper Knudsen3323
11
2 Mark W. Beyer1000
1
3 Mika Merijer1003 4
4 Emil Eis0010 1
5 Jonny WynantR000 0
  Fjelsted     33
1 Mathias Pollestad2330 8
2 Rasmus Pedersen3111
6
3 Bastian Pedersen0233 8
4 Stian V. NielsenF--- 0
5 Nicklas Clausen3222 211
  Brovst     36
1 Sam Jensend212
5
2 Tobias V. Thomsen1223311
3 Brayden McGuiness0112 4
4 Mikkel B. Olesen1NN2
3
5 Glenn Moi3313313
  Slangerup     34
1 Patryk Rolnicki2331 9
2 William E. Dreyer3222 9
3 Patrick Skaarup2101 4
4 Piotr Pioro2321 8
5 Noah Moos1111 4


13.08.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Holsted     35
1 Marius Nielsen323R
8
2 Patrick Bæk123R
6
3 Espen Sola2213 8
4 Nicklas Aagaard0202 4
5 Mads Dalum2232 9
  Munkebo     16
1 Jannik B. Sørensen232R18
2 Chris Gade1111 4
3 Henrik M. Lorentsen202004
4 ---- 0
5 ----
0
  Esbjerg     28
1 Emil Breum3332
11
2 Fredrik S. Pedersen1012
4
3 Andreas K. Jensen0113 5
4 Niklas H. Jakobsen11d1
3
5 Kjeld U. Nielsen1121
5
  Outrup     40
1 Tim Sørensen3333 12
2 Nicolai Heiselberg3323 11
3 Bastian Borke2121 6
4 Chris WænnerstrømF--- 0
5 Michael Thyme33d2311


13.08.22,  Sverige Div 1, Omgang 17 

Resultater:

  Smederna     
38
1 Maximillian Belsing33332 14
2 Ludvig Hamrin31222 10
3 Alexander Sundkvist23031 9
4 Hampus Hamrin10211
5
  Indianerna     
45
1 Philip Helström-Bang32323 13
2 Johannes Stark32TT33 11
3 Hugo LundahlFX2233 10
4 Erik Persson2321R311
  Njudungarna     
6
1 Theo Bergkvist22110
6
2 Mikael Axelsson00000
0
3 Magnus Klipper00000
0
4 ----
0
  Masarna/Vargarna      30
1 Aleks Lundquist21302 8
2 Oscar Holstensson11112 6
3 Eddie Bock13321 10
4 Isak Lundquist11121 6


16.08.22: U-24 liga Polen , Motor Lublin U-24 - Stal Gorzow U-24

Resultater: 

  Motor Lublin U-24      41
9 Antti Vuolas23112
9
10 Noel Wahlqvist11002
4
11 Wiktor Firmuga0-1-- 1
12 Jakub Valkovic00200 2
13 Mateusz Tudziez222*30
9+1
14 Fraser Bowes32233 13
15 Jan Rachubik2*01-- 3+1
16
 ----- 0
  Stal Gorzow U-24      49
1 Daniel Klima33331 13
2 Anders Rowe112*21 7+1
3 Mathias Pollestad1111*- 4+1
4 Mateusz Bartkowiak33d2*3 11+1
5 Wiktor Jasinski32323 13
6 Oskar Hurysz1uw-- 1
7 Oliwier Ralcewicz000-- 0
8
----- 0


17.08.22: Allsvenskan Sverige,  Griparna - Örnarna

Resultater: 

  Griparna      43
1 Anton KarlssonFX32R1
6
2 Patrick Skaarup2100N 3
3 Jonathan Ejnermark02213
8
4 John Lindman301*22 8+1
5 Kim Nilsson33130
10
6 Sammy Van Dyck11312*08+1
7 ----- 0
  Örnarna      47
1 Joel Andersson33231
12
2 Maximilliam Belsing11011
4
3 Matic Ivacic22333
13
4 Glenn Moi1*012*2* 6+2
5 Ludvig Lindgren22323
12
6 Alexander Sundkvist00000 0
7 ----0 0


19.08.22: Championship KO Cup, Semifinal, England, Edinburgh Monarchs - Redcar Bears

Resultater:

  Edinburgh      
47
1 Sam Masters3321*0

9+1
2 Lasse Fredriksen001RS-

1
3 Kye Thomson1*132- 
7+1
4 Paco Castagna232*3-

10+1
5 Josh Pickering33322

13
6 James Sarjeant31R10

5
7 Jacob Hook2*0XO0-

2+1
  Redcar      
43
1 Charles Wright2220-

6
2 Jason Edwards1*02*0-  3+2
3 Richard Lawson (g)32331 
12
4 Kasper AndersenFDNNN


0
5 Lewis Kerr1*1*033
 8+2
6 Kyle Newman02112

6
7 Jordan Jenkins12R311* 8+1


20.08.22: Elgane, Norge, Norgesmesterskap Par

Resultater:

  Elgane MK 1    20
1 Glenn Moi333312
2 Espen Sola2*2*2*2*8+4
  Elgane MK 2    16
3 Tage Skretting132*39+1
4 Tommy ThuF2*32*7+2
  Mjøsa SK 1    8
5 Iver SveenR01F1
6 Emil Rindal31037
  Mjøsa SK 2    9
7 Jørgen Lystad23117
8 Sander Fossmo1*1002+1
  Grenland SMK    7
9 Kim Andre Olsen12216
10 Bjørn-Olav Omdal001*01+1


20.08.22, Ludwigslust, Tyskland, Karl-Heinz Podeyn Pokal (åpent løp) 

Resultater:

 Nr. Navn Lag




TOT
2 Grzegorz Zengota Polen3033312+4
4 Kevin Wölbert Tyskland23D3311+3
10 Sam Jensen Danmark3222211+2
15 Robert Chmiel Polen3322313+1
13 Patryk Wojdyla Polen1332312+0
9 Anton Karlsson Sverige2231210
16 Eduard Krcmar Tsjekkia023319
12 Mathias Pollestad Norge111328
14 Ernest Matjushonoks Latvia23D218
6 Zbingniew Suchecki Polen311016
11 Lukas Fienhage Tyskland022105
5 Rene Deddens Tyskland210025
3 Hynek Stichauer Tsjekkia112105
7 Niclas Aagaard Danmark001102
8 Jonas Knudsen Danmark10NNN1
R17 Fynn Schmietendorf Tyskland--D-11
1 Ben Ernst Tyskland000000


*
 5 mann finaleheat


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Eirik Svendsen

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.