RESULTATER UKE 31

RESULTATER UKE 31

02.08.22: U-24 liga Polen , Stal Gorzow U-24 - Unia Leszno U-24

Resultater: 

  Stal Gorzow U-24      47
9 Wiktor Jasinski3303w 9
10 Mateusz Bartkowiak31212 9
11 Anders Rowe12*221* 8+2
12 Daniel Klima031*0- 4+1
13 Mathias Pollestad21331 10
14 Oskar Hurysz2*2*0-- 4+2
15 Jakub Stojanowski3wns-- 3
16
----- 0
  Unia Leszno U-24      43
1 Jonas Knudsen23123 11
2 Jesper Knudsen32*31*32*14+3
3 Antoni Mencel011*d0 2+1
4 Maurice Brown00--- 0
5 Damian Ratajczak12232313
6 Hubert Scibak010-- 1
7 Tobiasz Musielak II101-- 2
8
----- 0


02.08.22: U-24 liga Polen , Wlokniarz Czestochowa U-24 - Motor Lublin U-24

Resultater: 

  Czestochowa  U-24      44
9 Espen Sola21*002
5+1
10 Jakub Martyniak0210-
3
11 Kamil Krolt0--- 0
12 Andrij Rozaluk1311u 6
13 Jonas Jeppesen33333
15
14 Szymon Wolskit3010 4
15 Kajetan Kupiec1*32*23 11+2
16
 ----- 0
  Motor Lublin U-24      46
1 Antti Vuolas312*2*2
10+2
2 Fraser Bowes00-2-
2
3 Jakub Valkovic0221*1 6+1
4 Noel Wahlqvist21*1*33 10+2
5 Mateusz Tudziez23332114
6 Sebastian Koessler11*w-- 2+1
7 Jan Rachubik20w-- 2
8
 ----- 0


05.08.22: Championship,  Edinburgh Monarchs - Plymouth Gladiators

Resultater:

  Edinburgh      
48
1 Richard Lawson (g)32223

12
2 Lasse Fredriksen2*1*FD1*-

4+3
3 Kye Thomson03332* 
11+1
4 Paco Castagna1112-

5
5 Josh Pickering3230-

8
6 James Sarjeant3R00-

3
7 Jacob Hook1130-

5
  Plymouth      
42
1 Leon Flint (g)12*231*3113+2
2 Tom Woolley (g)001*RS-  1+1
3 Ben BarkerR/RR/RR/RR/R- 
0
4 Michael Palm Toft31R23

9
5 Hans Andersen23231R 11
6 Ben Morley20RS221*18+1
7 Harry McGurk0RS0RSFDRS 0


06.08.22: 2. liga Polen, semifinale sluttspill, første match , Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSZ Poznan

Resultater: 

  Rawicz      
41
9 Daniel Kaczmarek331310314
10 Sam Masters----- 
0
11 Josh Pickeringt23322113
12 Damian Balinski01*10-

2+1
13 Ryan Douglas3120w

6
14 Krzysztof Sadurski01*01*- 
2+2
15 Tom Brennan2w1*1-

4+1
16       
0
  Poznan      
49
1 Kevin Fajfer22*1*2*0

7+3
2 Rune Holta1*3203

9+1
3 Emil Breum1*302*1 
7+2
4 Kacper Gomolski20332

10
5 Jonas Seifert-Salkt----

0
6 Francis Gusts321*02 
8+1
7 Damian Ratajczak02033

8
8       
0

 

07.08.22, Randers, Danmark European 85 ccm Youth Speedway Racing Cup

Resultater:

 Nr. Navn LagTOT
11 Villads Pedersen Danmark15
13 Jacob Jensen Danmark14
14 Janek Konzack Tyskland13
2 Jacob Bølcho Danmark11
6 Elias Jamil Jensen Danmark9
1 Carlos Gennerich Tyskland8
9 Christian Rasmussen Danmark8
8 Hannah Grünwald Tyskland8
5 Maksymillian Pawelszek Polen8
12 Harry Lundahl Sverige6
3 Rasmus Karlsson Sverige5
16 Wiktor Jasinski  Polen4
15 Leo Klasson Sverige4
7 Ruben G. Jensen Norge2
4 Imre Vigre Norge2
R17 Phillip Ekfeldt Danmark1
R18 Mads Emil Koch DanmarkNS


07.08.22: PGE Extraliga, Polen,  Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzow

Resultater: 

  Motor Lublin      59
9 Jaroslaw Hampel3222*3
12+1
10 Fraser Bowes----- 0
11 Maksym Drabik2*2*1*33
11+3
12 R/RR/RR/RR/RR/R-
0
13 Mikkel Michelsen032*1*3
9+2
14 Wiktor Lampart32*330 11+1
15 Mateusz Cierniak2*0210
5+1
16 Dominik Kubera31*322* 11+2
  Stal Gorzow      31
1 Szymon Wozniak11*122
7+1
2 Anders Thomsen32d21 8
3 Patrick Hansen01100 2
4 Wiktor Jasinski1001*1*
3+2
5 Bartosz Zmarzlik1333-
10
6 Mateusz Bartkowiak100-- 1
7 Oscar Hurysz000--
0
8 Mathias Pollestad----- 0


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Anna Klopocka/TZ Ostrovia

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.