RESULTATER UKE 30

RESULTATER UKE 30

26.07: Allsvenskan Sverige,  Indianerna - Valsarna 

Resultater: 

  Indianerna      49
1 Gustav Grahn33R01310
2 Fraser BowesRRRRRRRR-
0
3 Tero Aarnio2*2133314
4 Marius Nielsen3032109
5 Richard AnsviesulisFNRN3
3
6 Jonathan Grahn13223112
7 Hugo Lundahl01N-- 1
  Valsarna      40
1 Antonio LindbäckR3332213
2 Rasmus Broberg211N1* 5+1
3 Philliph Hellström-Bangs0322*21*10+1
4 Lasse Fredriksen111*00 3+1
5 Leon Flint22122
9
6 Jeremia ThelausTT0FX0N 0
7 ----- 0


27.07: Allsvenskan Sverige,  Vargarna - Valsarna 

Resultater: 

  Vargarna      47
1 Mateusz Tonder3323FX
11
2 Rafal KarczmarzRRRRRRRR-
0
3 Bastian Borke101*31*06+1
4 William DrejerR2FXNNN2
5 Daniel Henderson1*31*33
11+2
6 Noel Wahlquist2122*3313+1
7 Oscar Holstensson0121- 4
  Valsarna      43
1 Antonio Lindbäck23332
13
2 Rasmus Broberg1*100F 2+1
3 Philliph Hellström-Bangs32321*
11+1
4 Lasse Fredriksen2*00FX2 4+1
5 Leon Flint32212
10
6 Jeremia Thelaus01*1*FX1* 3+3
7 ----- 0


27.07: Allvenskan Sverige,  Indianerna - Örnarna 

Resultater: 

  Indianerna      49
1 Gustav Grahn33321
12
2 Fraser Bowes12*12*3
9+2
3 Tero Aarnio0323N
8
4 Marius Nielsen22*0N3
7+1
5 Richard Ansviesulis11N12*
5+1
6 Jonathan Grahn33333
15
7 Hugo Lundahl000-- 0
  Örnarna      43
1 Valentin Grobauer00N01
1
2 Glenn Moi211*12 7+1
3 Ludvig Lindgren32233013
4 Maximilliam Belsing1R011* 3+1
5 Matic Ivacic21212210
6 Erik Persson00N00 0
7 ----- 0


28.08.22: Vojens, Danmark , Speedway of Nations, semifinale 2 

Resultater: 

  Sverige      35
1 Fredrik Lindgren23342317
2 Oliver Berntzon34034418
3 Viktor Palovaara----- 0
  Tsjekkia      34
1 Vaclav Milik42442319
2 Jan Kvech3323400
3 Petr Shlupac----- 0
  Storbritania      31+7
1 Tai Woffinden03444419+3
2 Robert Lambert222-TX-6
3 Dan Bewley---3-36+4
  Frankrike      32+2
1 Dimitri Bergé40344419+2
2 David Bellego04033313+0
3 Matheiu Tressarieu------0
  Slovenia      22
1 Matic Ivacic44322217
2 Nick Skorja03-0EF-3
3 Anze Grmek--2--02
  Norge      18
1 Glenn Moi-0F0--0
2 Espen Sola222-3211
3 Lasse Fredriksen3--2207
  Italia      17
1 Paco Castagna42423217
2 Nicolas Covatti------0
3 Daniele TessariXTX00000


29.07.22: Championship Jubilee League (Scottish), Edinburgh Monarchs - Glasgow Tigers

Resultater:

  Edinburgh      
50
1 Sam Masters *FN----

0
2 Lasse Fredriksen *FN----

0
3 Kye Thomson021*33 
9+1
4 Paco Castagna31*3233
15+1
5 Josh Pickering322332*
15+1
6 James Sarjeant11030R2*7+1
7 Jacob Hook300100
4
  Glasgow      
 40
1 Craig Cook *FN----

0
2 Benjamin BassoR/RR/RR/RR/R-

0
3 Aaron Summers (g)1*01221*18+2
4 Danyon Hume0231*1*0
7+2
5 Ulrich Östergaard231*322013+1
6 Broc Nicol232001*
8+1
7 Connor Bailey0121-

4


* Steve Masters (skulder), Lasse Fredriksen (hånd) og Craig Cook (hofte og hånd) utgikk fra stevnet etter en krasj i Heat 1.


30.07.22, Brovst, Danmark Sommerstevne

Resultater:

 Nr. Navn Lag 12 345TOT
10 Janek Konzack Brovst3333315
6 Max Pajhede Outrup3232313
9 Anton Etlar Filt Slangerup2223312
8 Elias Jamil Silkeborg2333d11
11 Anton Krogh Outrup1222310
4 Emil Unnerup Holsted3221210
5 Louise Funch-Larsen Brovst1332d9
3 Valdimar Aki Torp Odin231129
15 Strom Thomsen Esbjerg301026
12 Elias Saharabek Slangerup0F2316
14 Merle Thomsen Esbjerg210216
7 Imre Vigre Herning011024
1 Philip Rasmussen Slangerup11d1d3
13 Christoffer Lacoppidan Slangerup1dd102
2 Agnes Weis Nielsen Visenbjerg00d011
16  -----0


31.07.22: Championship Jubilee League (Scottish),  Glasgow Tigers - Edinburgh Monarchs

Resultater:

  Glasgow      
 53
1 Richard Lawson (g)33322

13
2 Danyon Hume2*2*01*1

8+3
3 Ulrich ÖstergaardFD-----
0
4 Benjamin Basso33231*-
12+1
5 Tom Brennan33330-
12
6 Broc Nicol30111-
6
7 Connor Bailey1120-

4
  Edinburgh      
37
1 Ryan Douglas (g)1223-

8
2 Lasse Fredriksen *01*1RS-

2+1
3 Kye Thomson22220 
8
4 Paco Castagna1*002-

3+1
5 Josh Pickering2131*13
11+1
6 James Sarjeant200TS-

2
7 Jacob Hook0020FD

3


01.08.22: U-24 liga Polen , Wlokniarz Czestochowa U-24 - Stal Gorzow U-24

Resultater: 

  Czestochowa  U-24      50
9 Marko Lewichyn2223w-9
10 Mitchell Cluff3-----3
11 Espen Sola1*121*0 5+2
12 Andrij Rozalukw01*0- 1+1
13 Jonas Jeppesen21332-11
14 Szymon Wolski21000 3
15 Kajetan Kupiec1*31*21 8+2
16
 ----- 0
  Stal Gorzow U-24      55
1 Jakub Stojanowski0011*- 2+1
2 Anders Rowe12331 10
3 Mathias Pollestad32*1*22* 10+3
4 Mateusz Bartkowiak23223 12
5 Wiktor Jasinski3331*3 13+1
6 Oskar Paluch3ww-- 3
7 Oskar Hurysz000-- 0
8
----- 0



Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Amund Godager

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.