RESULTATER UKE 24

RESULTATER UKE 24

14.06: U-24 liga Polen ,  Stal Gorzow U-24 - Arged Malesa Ostrow U-24

Resultater: 

  Stal Gorzow U-24      38
9 Wiktor Jasinski2122119
10 Anders Rowe231*1*1*210+3
11 Mathias Pollestad1*2*13209+2
12 Matheus Bartkowiak----- 0
13 Daniel Klima012321*9+1
14 Oskar Huryszuw0-- 0
15 Jakub Stojanowski100-- 1
16       0
  Ostrow U-24      52
1 Tim Sørensen33322* 13+1
2 Mateusz Blazykowski ----- 0
3 Brayden McGuinness01100 2
4 Jakub Krawczyk1d303 7
5 Matias Nielsen33233 14
6 Sebastian Szostak2*32*03 10+2
7 Kacper Grzelak32*001 6+1
8 




 0


15.06: Allvenskan Sverige,  Valsarna - Vargarna 

Resultater: 

  Valsarna      40
1 Victor Palovaara33332 14
2 Rasmus Broberg10n02*
3+1
3 Jesse Mustonen1*32*311*11+3
4 Glenn Moi21101
5
5 Leon FlintR011N
2
6 Adrian Bergqvist1N0N0 1
7 Jeremia Thelaus103-- 4
  Örnarna      50
1 Mateusz TonderRRRRRRRRRR 0
2 Marius Hildebrand222*22* 10+2
3 Damian Pawliczak32*11*N310+2
4 Rafael Karczmarz0302*1 6+1
5 Bastian Borke2*2323012+1
6 Daniel Henderson031*2*3312+2
7 Benny Johansson00--- 0


18.06.22, European Under 23 Team Championship Semifinal 2

Resultater:

  Tyskland     23
1 Marius Hillebrand1NNSNSNS1
2 Norick Blodörn310329
3 Ben ErnstTTNS0011
4 Erik Bachhuber122308
17 Lukas Baumann22FDD04
  Norge     22
1 Espen Sola3312110
2 Iver SveenFD0FDNSNS0
3 Mathias Pollestad3R2207
4 Truls KamhaugFD01135
5 ---- 0
  Latvia     29
1 Olegs Mihailovs211R15
2 Ernest Matjusonoks000123
3 Daniils Kolodinskis2331110
4 Francis Gusts2232211
5 ---- 0
  Sverige     42
1 Gustav Grahn3333315
2 Jonathan Grahn013228
3 Max BelsingFD12R36
4 Anton Karlsson2323313
5 ---- 0


18.06: 2.liga Polen , SpecHouse PSZ Poznan - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 

Resultater: 

  Poznan      37
9 Kacper Gomolski11*10- 3+1
10 Rune Holta22001 5
11 Robert Chmiel0d--- 0
12 Kevin Fajfer0233w08
13 Jonas Seifert-Salk31213313
14 Damian Ratajczak301*20 6+1
15 Olivier Buszkiewicz2*0---
2+1
16       0
  Rawicz      53
1 Daniel Kaczmarek32*31*2* 11+3
2 Ryan Douglas232*31* 11+2
3 Damian Drodz2*101*- 4+2
4 Josh Pickering13322 11
5 Sam Masters1*3223 11+1
6 Tom Brennan130-- 4
7 Kacper Klosok001-  1
8       0


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Jan Ueland, Elgane MK

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.