RESULTATER UKE 22

RESULTATER UKE 22

01.06: Allvenskan Sverige,  Valsarna - Örnarna 

Resultater: 

  Valsarna      43
1 Victor PalovaaeaR/RR/RR/RR/R- 0
2 Rasmus Broberg21*1232*11+2
3 Jesse Mustonen23322*315+1
4 Glenn Moi0121*1*05+2
5 Tomas JonassonN221229
6 Adrian Bergqvist1*0002 3+1
7 ----- 0
  Örnarna      47
1 Joel Andersson32313 12
2 Maximillian Belsing102*01 4+1
3 Johannes Stark12231 10
4 Valentin Grobauer31003 7
5 Ludvig Lindgren3333FX 12
6 Erik Persson00F11 2
7 Alexander Sundkvist----- 0


04.06.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Slangerup     46
1 Kenneth K. Hansen2232
9
2 William E. Drejer3232
10
3 Jesse Mustonen2323 10
4 Rune ThorstR311 5
5 Patrick Skaarup3333
12
  Munkebo     20
1 Marcus Birkemose212218
2 Flynn Nicol1d--
1
3 Chris Gade1000 1
4 Jannik B. Sørensen210216
5 Henrik M. Lorentsen1111 4
  Brovst     16
1 Tobias V. Thomsen1210
4
2 Tate Zischke302106
3 Brayden McGuiness0013
4
4 Glenn Moi110- 2
5 ---- 0
  Esbjerg     37
1 Claus Vissing3333 12
2 Emil Breum3333 12
3 Fredrisk S. PedersenR212 5
4 Viktor P. Larsen0F00 0
5 Niklas H. Jakobsen2222 8


04.06.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Vojens     32
1 Jonas Knudsen2232
9
2 Jesper Knudsen2233
10
3 Nick Agertoft1101 3
4 Mark Beyer0--- 0
5 Mika Merijer2131310
  Fjelsted     18
1 Rasmus Pedersen1020
3
2 Bastian Pedersen2d20
4
3 Stian V. Nielsen1011 3
4 Mikkel B. Olesen1110-3
5 Nicklas Clausen1121 5
  Outrup     33
1 Tim Sørensen3321
9
2 Nicolai HeiselbergF221
5
3 Chris Wænnerstrøm00-2
2
4 Bastian Borke3102 6
5 Espen Sola3213211
  Holsted     37
1 Lasse Bjerre3333 12
2 Marius Nielsen2332 10
3 Patrick Bæk0313 7
4 Nicklas Aagaard3203 8
5 Mads Dalum0000 0


04.06.22, Danmarks Turneringen, 85 ccm

Resultater:

  Outrup     
28
1 Thobias K. Andersen3233d
11
2 Niclas S. Andersen3d211
7
3 Oscar Juul Thøstesen11F12
5
4 Tobias Svenningsen01112
5
  Herning     
23
1 Benjamin Venge21021
6
2 Christian Pedersen2112d
6
3 Imre Vigre12022 7
4 Mikkel S. Holdgård0dR22
4
  Vissenbjerg     
33
1 Tino S. Olsen333d3
12
2 Valdimar A. Torp332dd
8
3 Agnes W. Nielsen13223
11
4 Magnus B. Sundahldd2dd
2
  Slangerup     
27
1 Olaf Migiel22332
12
2 Milan D. Buczma2223F
9
3 Kasper Jørgensend21Rd
3
4 Philip N. Rasmussen10110
3

 Glumsø





35
1 Elias Saharavek33333
15
2 Nicolai Coopersen23333
14
3 Emil Hemmingsen00013 4
4 Christoffer Lacoppidand0101
2


05.06.22,  Divisjon 1 Sverige

Resultater:

  Team DaLej     
40
1 Sammy Van Dyck32332
13
2 Ludvig Hamrin12232
10
3 Tony Gudbrand31122 9
4 Henric Fernström12122
8
  Njudungarna     
23
1 Alexander Liljekvist33321 12
2 Mikael Axelsson10100 2
3 Magnus Klipper11001 3
4 Theo Bergkvist21TT30
6
  Kumla Indianerna      28
1 Christoffer Selvin33313 13
2 Eddie Bock22323 12
3 Hampus HamrinR0111 3
4 ----- 0
  Speedway054      29
1 Alexander Sundkvist23201 8
2 Jeremia Thelaus23210 8
3 Adrian Bergqvist0FN233 8
4 Liam O. AnderssonFX100135


06.06.22: Stralsund Tyskland, FIM Speedway Grand Prix Qualifying Round

Resultater:

 Nr. Navn Land 12 345TOT
8 Anders Thomsen DEN2333213+3
5 Kai Huckenbeck GER3223313+2
15 Max Fricke AUS3213312
6 Kim NIlsson SWE1331311+3
3 Chris Holder AUS2322211+2
9 Patryk Dudek POL1312310
2 Mathieu Tressarieu FRA123118
16 Norick Blodorn GER212128
12 Valentin Grobauer GER300317
1 Daniel Gappmaier GER300216
10 Jesse Mustonen FIN213006
4 Petr Chlupac CZE022026
11 Broc Nicol USA011215
13 Adam Ellis GBR1110d3
7 Glenn Moi NOR000101
14 George Congreve NZE000000
R17 Sandro Wassermann GER-----0


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Amund Godager

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.