RESULTATER UKE 20

RESULTATER UKE 20

17.05: U-24 liga Polen , GKM Grudziadz U-24 - Stal Gorzow U-24

Resultater: 

  Grudziadz U-24      44
9 Kacper Pludra3331*2* 12+2
10 Kacper Wardulinski1-0-- 1
11 Seweryn Orgacki2*01d- 3+1
12 Jason Edwards0202- 4
13 Emil Breum32233 13
14 Kacper Lobodzinski3w2*1*1 7+2
15 Wiktor Rafalski2*02d0 4+1
16 




 0
  Stal Gorzow U-24      45
1 Daniel Klimaw120- 3
2 Wiktor Jasinski1*31*3- 8+2
3 Mathias Pollestadw1322* 8+1
4 Matheus Bartkowiak3303d 9
5 Anders Rowe2w2*1*3 8+2
6 Jakub Stojanowski12*31- 7+1
7 Oskar Hurysz 011-- 2
8       0


21.05.22, Liga Norge, Runde 1, Geiteryggen speedway

Resultater:

  Grenland SMK     
11
1 Bjørn-Olav Omdal0021115
2 Kim Andre OlsenD-1*0-
1+1
3 Tomasz Fryza121T1 0 5
  NMK Kristiansand     
22
4 Magnus Klipper0212*R16+2
5 Lars K. Topstad0-001-1
6 Aleksander Sundkvist31332315
  Elgane MK     
38
7 Glenn Moi32*333317+1
8 Tage Skretting1-2*12*-6+2
9 Espen Sola2*332*32*15+3
  Mjøsa SK     
19
10 Sander Fossmo1000-01
11 Iver Sveen2*1122*210+2
12 Emil Rindal131R3
8

 Oslo MK





30
13 Ludvig Hamrin3D2*2*3111+2
14 Hampus HamrinR3-1-M4
15 Truls Kamhaug2*23332*15+2


21.05.22: FIM Euro Championship (SEC) - QR 4

Resultater:

 Nr. Navn Land 12 345TOT
6 Dominik Kubera POL3333315
9 David Bellego FRA1232311+3
4 Marko Lewiszyn UKR3231211+2
12 Vaclav Milik CZE2133211+w
5 Oliver Berntzon SWEw323311+w
10 Valentin Grobauer GER302139
16 Matias Nielsen DEN33t219
2 Patrick Hansen DEN111328
14 Chris Harris GBR1222d7
7 Jevgenijs Kostygovs LAT221106
15 Nicolas Covatti ARG230--5
8 Matic Ivacic SLO100225
11 Lasse Fredriksen NOR012115
3 Dennis Fazekas HUN201014
R17 Mark Barany HUN010012
13 Andrei Popa RUMw10w01
1 Jakub Valkovic SLOw----0
R18 Richard Fuzesi HUNw-w0-0


21.05.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Brovst     24
1 Tobias V. Thomsen3123
9
2 Casper Henriksson1232
8
3 Tate Zischke12F1 4
4 Brayden McGuinessM102 3
5 ---- 0
  Outrup     30
1 Nicolai Heiselberg2121
6
2 Bastian Borke0011
2
3 Chris Wænnestrøm1121 5
4 Mathias Pollestad0223 7
5 Flynn Nicol2233 10
  Munkebo     13
1 Maja Amand2210
5
2 Jakob Holm Birk00-0
0
3 Jannik B. Sørensen2F1003
4 Henrik M. Lorentsen1000 1
5 Fynn Schmietendorf1111 4
  Vojens     53
1 Jesper Knudsen3332 11
2 Jonas Knudsen3333 12
3 Emil Pørtner3333 12
4 Mark B. Beyer2312 8
5 Martin M. Øvig3322 10


21.05.22, Danmarks Turneringen, 85 ccm

Resultater:

  Glumsø     
26+2
1 Elias Sharabek3313rf10
2 Nicolai Nørrestranddm---
2
3 Nicolai Coopersen22131312+2
4 Christoffer Lacoppidan0001214
  Vissenbjerg     
41
1 Tino S. Olsen33333
15
2 Valdimar Torp12132
9
3 Agnes Weis Nielsen2323d
10
4 Magnus B. Sundahl2d3d2
7
  Outrup     
26+3
1 Thobias K. Andersen32222213
2 Oscar S. Thøstesen1222029
3 Tobias Svenningsen1011104
4 ---- -
0
  Slangerup     
32
1 Olaf Migiel3333d
12
2 Milan D. Buczma33323
14
3 Philip N. Rasmussen10000
1
4 Søren Lykke21101
5

 Herning





20
1 Kasper Jørgensenddd23
5
2 Benjamin Venge21211
7
3 Imre Vigred1013 5
4 Mikkel S. Holdgård01020
3


22.05.22, Liga Norge, Runde 2, Sørlandsparken speedway

Resultater:

  NMK Kristiansand     
29
1 Lars K. Topstad0D-0-2*2+1
2 Aleksander Sundkvist2*2332*315+2
3 Ludvig Hamrin33D12* 3 12+1
  Elgane MK     
36
4 Espen Sola2*X2*2*3312+3
5 Tage Skretting33-2*2*2*12+3
6 Glenn MoiM3-33312
  Mjøsa SK     
25
7 Sander Fossmo1*102*-37+2
8 Emil Rindal2*3--12*8+2
9 Iver Sveen23131D10
  NMK Drammen     
15
10 Linda Aasen00-0112
11 Vetle MartinsenD-1DD-1
12 Magnus Klipper21231312

 Grenland SMK





12
13 Bjørn-Olav Omdal0221117
14 Kim Andre Olsen11*02DD4+1
15 Tomasz Fryza1D----1


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dk

Bilde: May-Helen Dahl, NMK Kristiansand

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.