RESULTATER UKE 18

RESULTATER UKE 18

07.05.22: FIM SGP2 U-21 - QR 1 

 Nr. Navn Land 12 345TOT
12 Jan Kvech CZE3033312+3
13 Casper Henriksson SWE3233112+2
5 Jakub Miskowiak POL3123312+1
8 Wiktor Przyjemski POL2232312+0
9 Benjamin Basso DEN2312311
1 Tom Brennan GBR3032210
4 Keynan Rew AUS2321210
3 Phillip Helström-Bangs SWE032229
15 Steven Goret FRA211318
2 Marius Nielsen DEN130127
16 Jordan Palin GBR111115
14 Mathias Tressarieu FRA020114
7 Drew Kemp GBR121004
6 James Pearson AUSd12003
10 Espen Sola NOR100001
11 Timo Wachs GER000000
R17 Hugo Lundahl SWE-----0


03.05: U-24 liga Polen , Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 - Stal Gorzow U-24

Resultater: 

  Unia Leszno U-24      51
9 Damian Ratajczak211*02 6+1
10 Jesper Knudsen23203 10
11 Jonas Knudsen031*21* 7+2
12 Hubert Jablonski02*t1- 3+1
13 Keynan Rew33332* 14+1
14 Antoni Mencel31*2*2- 8+2
15 Maksym Borowiak2*01*-  3+2
16 James Pearson----- 0
  Stal Gorzow U-24      38
1 Wiktor Jasinski32330 11
2 Mateusz Bartkowiak1*1*033 8+2
3 Anders Rowe1101*- 3+1
4 Mathias Pollestad0012*- 3+1
5 Timi Salonent2321 8
6 Jakub Stojanowski123w0 6
7 Oskar Hurysz000-- 0
8       0


08.05: 2.liga Polen , Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSZ Poznan

Resultater: 

  Rawicz      38
9 Sam Masters302*0- 5+1
10 Ryan Douglas3131w 8
11 Daniel Kaczmarek0300- 3
12 Damian Balinski30122 8
13 Damian Drodz0200- 2
14 Wiktor Przyjemski32*3u/-- 8+1
15 Steven Goret2*011  4+1
16       0
  Poznan      51
1 Kacper Gomolski13033 10+1
2 Robert Chmiel1*11-- 3+1
3 Rune Holta221*3w
8+1
4 Chris Harris11*21-
5+1
5 Jonas Seifert-Salk2332*3
13+1
6 Francis Gusts102*2*2 7+2
7 Damian Ratajczak02*3--
5+1
8       0


07.05.22, Danmarks Turneringen, 1.divisjon liga

Resultater:

  Brovst     22
1 Tobias V. Thomsen321211
2 Tate Zischke31d105
3 Nigel HummelF0-- 0
4 Glenn Moi2013 6
5 ---- 0
  Fjelsted     19
1 Rasmus M. Pedersen130206
2 Bastian Pedersen2112
6
3 Mikkel B. Olesen10d1 2
4 Christian Jervelund10-0 1
5 Hjalte Nygaard1111 4
  Esbjerg     42
1 Esben Hjerrild2322
9
2 Emil Breum2223
9
3 Andreas Kaag Jensen3202 7
4 Fredrik S. Pedersen3202 7
5 Viktor P. Larsen3333 12
  Outrup     37
1 Marcus Birkemose3331 10
2 Nicolai Heiselberg0331 7
3 Michael Thyme0132 6
4 Chris Wænnerstrøm0213 6
5 Flynn Nicol2222 8


Resultater fra uke 17 som manglet ved forrige oppdatering:

30.04.22,  Sverige Div 1, Omgang 1 

Resultater:

  Njudungarna     
10
1 Mikael Andersson1FX200
3
2 Mikael Axelsson21210
5
3 Magnus Klipper01010
2
4 ---- 
0
  Smederna     
40
1 Johannes Stark13TT33 10
2 Alexander Sundkvist22312 10
3 Ludvig Hamrin33212 11
4 Hampus Hamrin111139
  Speedway054      41
1 Jeremia Thelaus33311 11
2 Rasmus Broberg22333 13
3 Adrian Bergqvist12321 9
4 Liam O. Andersson20132 8
  Masarna/Vargarna      27
1 Oscar Holstensson32221 10
2 Aleks Lundquist33123 12
3 Eddie BockNNR32 5
4
---- -
0


01.05.22,  Sverige Div 1, Omgang 4 

Resultater:

  Team DaLej     
45
1 Alexander Woentin33233
14
2 Avon Van Dyck23322
12
3 Sammy Van Dyck22233 12
4 Tony GudbrandR1222
7
  Vikingarna     
32
1 Erik Persson31221
9
2 Ludvig Lindgren33332
14
3 Benny Johansson11131
7
4 Henric Fernström10001
2
  Kumla Indianerna     
36
1 Jonathan Grahn323FX3
11
2 Chrstoffer Selvin23311
10
3 Ludvig Selvin12FXNN
3
4 Hugo Lundahl22123212
  Njudungarna     
27
1 Mikael Akselsson00110
2
2 Theo Bergqvist11000
2
3 Magnus Klipper00010 1
4 Mikael AnderssonF0110
2


Kilde: sportowefakty.wp.plbritishspeedway.co.ukrs.dmusport.dksvemo.se

Bilde: Jan Ueland, Elgane MK

Image
© 2008 - 2023 SpeedwayNorge no. En del av Speedway Consult AS.